Dimar

Společnost Dimar je předním výrobcem dělících nástrojů s výrobními centry v Německu, Švýcarsku a Izraeli. Díky rozsáhlé distribuční síti nabízí technickou podporu v nejvyšší kvalitě.

Byla založena v roce 1960 a brzy expandovala do dnešního stavu, kdy vyrábí nástroje s použitím nejnovějších technologií. Nabízí pilové kotouče, CNC nástroje, nástrčné frézy, stopkové frézky i vrtáky a sukovníky. Využívá nejspolehlivějších zdrojů surovin.

Společnost Dimar nabízí inovativní řešení, která dodává na trh co nejdříve je to možné, aby poskytla to nejlepší pro zpracování kompozitních materiálů, potřeby dřevozpracujícího průmyslu, ale i pro jiné oblasti a materiály, jako skelná/uhlíková vlákna nebo 3D strukturované materiály.

Jako dlouholetý lídr v návrhu a výrobě na jedné z největších výrobních linek vyrábí přesné nástroje zejména pro 4 klíčová průmyslová odvětví: zpracování dřeva, plastů, hliníku a kompozitních materiálů.

Inovace: Vývojem nových, výkonnějších a efektivnějších řezných nástrojů pomáhá i Vašemu podnikání. Dimar se nezastavuje, navrhuje a testuje stále nové a vylepšené tvary nástrojů a jejich upínačů, nové materiály a další pokrokové postupy. Pro maximální výkon nástrojů.

Skupina Dimar

Se zastoupením v Evropě, USA, Kanadě i na Dálném východě je značka Dimar podporována rozsáhlou dealerskou sítí. Může tak nabízet komplexní sortiment řezných nástrojů v 60 zemích po celém světě.

www.dimartooling.com

Video